Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Výlet za motýly

12. května 2019

Krásné počasí posledního dubnového dne 30. 4. 2019 nás zlákalo na výlet – do Botanické zahrady a skleníku Fata Morgana.

Výlet za motýly
12. května 2019 - Výlet za motýly

Časově omezená expozice živých motýlů láká na návštěvu již několik let a jsme moc rádi, že se nám poštěstilo ji letos navštívit. Cesta byla dlouhá, ze Strašnic do Botanické zahrady je to skoro hodinu, ale aspoň jsme si natrénovali vystupování a nastupování do tramvaje.
Ve skleníku jsme se ocitli v pravé džungli - kromě poletujících motýlů nás zaujala i akvária s hejny zvědavých rybiček. Prohlédli jsme si motýlí krmítka i speciální líhně, kde se motýli z kukel klubou. Jestli jsme vás nalákali, neváhejte, poslední motýl odlétá 20. května 2019!