"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

Únor 2023 ve Strašnicích

8. března 2023

Co jsme dělali ve Strašnicích ve třídě B/S v únoru? Každý týden jsme byli plavat v bazénu a projet se na konících. Těm zima nevadí a my jezdíme za každého počasí. Se zimou jsme se loučili masopustním průvodem a školním plesem. Učili jsme se společenským způsobům a také tančit se spolužáky. Únor jsme zakončili návštěvou opravdového cirkusu Bombastico ve Stodůlkách.

Únor 2023 ve Strašnicích
8. března 2023 - Únor 2023 ve Strašnicích

Matýsek už vesele plave sám v bazénu – už přeplave i celý bazén. S Helenkou oba umí do bazénu skákat, jsou to oba velcí odvážlivci. Fénování mokrých vlásků po koupání je pro Helenku veliká zábava, a když teplý fén zafouká i na záda, to je pak veliká legrace. Ani koníkům zima nevadí, a tak si děti mohou zajezdit za každého počasí. V Sokole Hela i Matýsek milují míče a také všechna místa, kam se mohou schovat. Helenka miluje kytičky, a protože pomalu přichází jaro, pomáhala zasadit krásné petrklíče do truhlíku. V únoru si děti užily hodně veselí, byli jsme na masopustním průvodu ve Stašnicích, kde jsme si i zatančili venku. V průvodu nechyběli ani vodníci a další strašidláci, děti se s nimi seznámily a společně jsme pak procházeli za veselého hraní ulicemi. A ve škole pak měly děti krásný opravdický ples. Helenka měla nádherné slavnostní princeznovské růžové šatičky a Matýsek měl košili a kravatu jako velký muž. A nakonec děti čekalo radostné představení cirkusu Bombastico. Tolik barev a jásotu dlouho nezažily a veselý klaun, kruhy a talíře, zkrátka všechno se jim líbilo. Mají z cirkusu krásný zážitek.