Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Strašnický sbor ČCE finančně podpořil družinu

9. října 2019

Na novém venkovním stanovišti, vybudovaném pro strašnickou školní družinu, se finančně podílely děti z nedělní školičky strašnického sboru ČCE. Při nedělní mši si dar slavnostně převzali 6. října 2019 ředitel Milan Černý s Hankou Doubkovou.

Strašnický sbor ČCE finančně podpořil družinu
9. října 2019 - Strašnický sbor ČCE finančně podpořil družinu

Nová školní družina byla otevřena pro nové žáky, kteří nemají umístění ve stacionáři. Družinu provozujeme ve třídě A/S, kde děti a vychovatelé vymýšlí rozličné odpočinkové aktivity, tvůrčí aktivity či sledují pohádky na interaktivní tabuli. Pokud je pěkné počasí, chodí ven na naše nové družinové stanoviště „Pod smrkem“, které jsme z poloviny pořídili z finančního daru nedělní školičky strašnického sboru ČCE. Děti se rozhodly věnovat svou celoroční sbírku nám a udělaly nám tím velikou radost! Po převzetí daru jsme dětem jsme poděkovali, přinesli malou sladkou odměnu, ukázali jsme jim fotografie našeho nového sezení a společně jsme si krátce popovídali o naší škole. Moc děkujeme a doufáme, že se děti někdy přijdou podívat k nám osobně!