"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

Přijeli k nám hasiči

4. dubna 2023

Škola nám nehoří, ale hasiči nás i přesto poctili svou návštěvou a to v pátek 31. března 2023 v Michli. A to díky panu Balvínovi, což je tatínek jednoho z nejmladších žáků školy, který byl tak hodný a tento úžasný zážitek za pomoci paní učitelky Marie Horákové pro děti zajistil. 

Přijeli k nám hasiči
4. dubna 2023 - Přijeli k nám hasiči

Děti ze školy v Horáčkové ulici zakusily, jaké to je sedět v hasičském autě, troubit na překážející auta, nebo hasit oheň pomocí pěny a vody. Žáci byli rozděleni do tří skupin, z níž každá měla zhruba půl hodiny času na poznávání hasičů pěkně z blízka. Mohli si dokonce vyzkoušet helmu, potěžkat si nehořlavou hasičskou výstroj, nebo si nasadit na záda dýchací přístroj. Dětem se zážitek moc líbil a každý si našel to své. Někdo nechtěl opustit hasičské vozidlo, jiný zase odmítal přestat troubit, nebo hasit hadicí „oheň“. Na závěr této úžasné prohlídky si mladší žáci odnesli dárek ve formě plyšáka a ti starší dostali pastelky, aby si mohli tento zážitek třeba nakreslit. I počasí nám docela přálo a pršet začalo až na úplném konci. Děkujeme a budeme se těšit zase příště.