Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Opékání buřtů aneb prima den na čerstvém vzduchu

4. června 2020

Venku je krásně, sluníčko svítí, přeci nebudeme zavření ve třídě, řekli si žáci a učitelé třídy C ve čtvrtek 4. června 2020. Dobré jídlo a pobyt venku je prostě skvělá kombinace. Jelikož jsme byli kvůli koronaviru ochuzeni o pálení čarodějnic a opékání buřtů, využili jsme hezkého počasí a udělali si dnes soukromý táboráček.

Opékání buřtů aneb prima den na čerstvém vzduchu
4. června 2020 - Opékání buřtů aneb prima den na čerstvém vzduchu

Sice jsme nikoho neupálili (koho taky, že?), ale my jsme vyuzení všichni víc než dost! Lukášek ochutnal kvalitu buřta ještě zasyrova, jak se nemohl dočkat kus žvance, Deniska vše sledovala z lavičky a Adélka pomohla s přikládáním dřeva. Matěj rozdělal oheň, přichystal buřty a Markéta donesla zbytek potřebných věcí. Dnešní den jsme se rozhodně nenudili a parádně si jej užili.