Leden ve IV. třídě

19. ledna 2021

Když jsme se jako jedni z mála na začátku ledna vrátili do školních lavic, čekal na naši IV. třídu v Zápolí velký úkol. Museli jsme se nachystat na průvod tří králů. Kromě velkých příprav, které nás v prvním lednovém týdnu zcela zaměstnaly, jsme si v dalších zimních dnech užili sněhových hrátek a také jsme absolvovali zajímavý výlet, o kterém Vám prozradíme.

Leden ve IV. třídě
19. ledna 2021 - Leden ve IV. třídě

Jelikož se naše IV. třída tak trochu specializuje na vaření, rozhodli jsme se upéct tvarohové rohlíčky, kterými jsme měli v plánu na Tři krále obdarovat všechny třídy. Práce nám šla dobře od ruky, a tak jsme měli brzy vše připravené. Vyráběli jsme si královské koruny a ve středu 6.1. jsme se pěkně naparádili a oběhli školu se sladkou nadílkou. No a jak jinak bychom měli zakončit téma Tří králů, než se na ně zajít do Betléma přímo podívat. Tímto moc děkujeme panu faráři Albertovi z michelského kostela Narození Panny Marie, že nás soukromě přijal, ukázal nám celý Betlém a krásně si s námi popovídal. Pěkné bylo také bobování, které jsme zapojili do výuky místo hodin tělocviku!

Byly to krásné lednové dny, máme na co vzpomínat.