Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Jaro za dveřmi, v Praze napadl sníh!

13. února 2020

Jarní prázdniny už jsou za dveřmi a my jsme ještě neměli možnost si užít sněhu. Pro ve středu 12. února 2020 žáci třídy B přivítali sněhovou nadílku k  prvním a možná zároveň posledním radovánkám na sněhu. Užili jsme si sáňkování, koulování, stavění sněhuláka a hry se sněhem.

Jaro za dveřmi, v Praze napadl sníh!
13. února 2020 - Jaro za dveřmi, v Praze napadl sníh!

Když jsme se ráno probudili, tak Stodůlky byly pod sněhem. Proto jsme se po svačině rychle oblékli a hurá na zahradu. Sněhu nebylo mnoho, ale k tomu, abychom si ho užili, to stačilo. Vytáhli jsme malé dřevěné sáňky a kopeček na zahradě bohatě postačil. První sáňkování vyzkoušela Adélka, ale největší výdrž měla Anička. Přestože se sníh lepil, tak usilovně jezdila. Michal se zase s radostí chopil hrabla a odhraboval sníh, kde se dalo, a Amy koštětem zametala cestičky. Viktor běhal mezi nimi, ve sněhu se válel a vesele výskal. Nahrnutý sníh jsme využili k tvorbě koulí a koulovačka mohla začít. Byl to boj, kdo s koho. Věra nakonec ze zbytků sněhu postavila sněhuláčka, ozdobila ho větvičkami a dala za okno. Vyběhaní, spokojení a příjemně vyfoukaní jsme se vrátili do třídy. Než jsme stačili sníst oběd, tak bylo po sněhu a i sněhuláček za oknem zmizel. Jen po něm zbyly větvičky a kamínky.