"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

Jak cirkus Bombastico ohromil Strašnice

9. března 2023

Na konci měsíce, v úterý 28. února 2023 jsme dostali pozvání od našich stodůleckých kolegyň k návštěvě – a důvod byl více než důležitý – cirkusu Bombastico! Nejdříve jsme se báli, ale pak nám bylo líto, že musíme zpátky do školy…

Jak cirkus Bombastico ohromil Strašnice
9. března 2023 - Jak cirkus Bombastico ohromil Strašnice

Naše detašované pracoviště Strašnice do Stodůlek moc často nejezdí, ale tentokrát jsme k tomu měli velmi dobrý důvod – návštěvu představení cirkusu Bombastico! Ráno jsme si ve škole zabalili svačiny a vyrazili do Stodůlek. Část dětí se svezla autem, druhá část si užila dlouhou cestu metrem. Před vystoupením jsme si stihli dát svačinku, a pak už jsme celí natěšení čekali, co se bude dít. Barevné šapito nás fascinovalo a uvádělo v úžas, a co teprve, když klauni začali své představení! Ze začátku jsme se trochu báli, ale strach z nás začal postupně opadat, převládla zvědavost a chuť se do barevné show zapojit! Dokonce jsme zjistili, že jsme hrozně šikovní a zvládneme úkoly, které jsme nikdy nedělali – třeba točit s talířem nebo rozvlnit barevnou stuhu. Celé představení bylo moc veselé, a bylo nám moc líto, že končí… čas nám utekl jako voda, a i ve snech doma se nám točila hlava plná barev a smíchu!