Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Den dětí ve znamení opékání

3. června 2021

Den dětí jsme ve Stodůlkách oslavili netradičně. Ve čtvrtek 3. 6. 2021  jsme se společně sešli u ohně a opekli jsme si buřty.  Přehodili jsme z důvodů karanténních opatření čarodějnice, kdy jsme měli zábavné dopoledne s plněním úkolů, se dnem oslavy dětí s opékáním a pálením ohně.

Den dětí ve znamení opékání
3. června 2021 - Den dětí ve znamení opékání

Rozdělat oheň, zajistit sezení, prostřít stůl, opatřit buřty s chlebem a hořčicí si vzala na starost třída C a B. Však také oni si jako první buřty opekli. Všichni se na tu dobrotu moc těšili. Všichni je snědli až se jim dělaly boule za ušima. Viď Luky, Amy a Matty. Březová polena zajistila slušný oheň i pro ostatní třídy. Za slunného počasí si dopoledne všichni užili a po vydatné svačince následovala procházka či skákání na trampolíně, zalévání truhlíků a houpání na houpačce. Už se těšíme na táborák na škole v přírodě.