Škola Strašnice

Třída A/S

Třídní učitelka: Mgr. Iveta Ferusová

Asistentka pedagoga: Bc. Veronika Kubátová, Kristýna Kuklíková, DiS.

Žáci: Esterka, Katka, Sabrina, Mathias, Štěpík, Tonda a Vládík

Naše strašnická třída A/S je letos úplně nová!

V tomto školním roce nás čekala hned na začátku velká změna. Počet žáků naší třídy se rozrostl na sedm, a k tomu nám přibyla druhá asistentka – Kristýnka. Na konci starého školního roku nás opustil Pavel, který přestoupil na jinou školu, a tak jsme místo něj měli jedno volné místo. Také jsme našeho spolužáka Vašíka vyměnili se třídou B/S za Sabrinku, a tak má Esterka hned dvě nové kamarádky! Takže u nás ve třídě potkáte veselého Štěpíka, který už je letos ve čtvrté třídě, Esterku, naší stálici, ze které je páťačka, stejně jako Toník, Mathiase, který je třeťák, Sabrinku, která je ve třetím ročníku a v naší třídě se teprve rozkoukává, Katku, která k nám nastoupila až na konci září a která je ve čtvrté třídě a nejmenšího Vládíka, který je naším malým prvňáčkem. Všichni se společně těšíme na pravidelné pondělní cvičení v Sokole, úterní canisterapii, ve středu spolu budeme zpívat s panem farářem a chodit spolu na plavání, ve čtvrtek občas na hipoterapii a celý týden završíme v pátek společným zpíváním. A mezi tím se budeme pilně učit, aby z nás byli správní školáci!

Esterka Katka Sabrina                           Esterka                                                       Katka                                                       Sabrina

Mathias Stepik Tonda                         Mathias                                                          Štěpík                                                           Tonda

Vladik

Vládík