Vánoční setkání ve Strašnicích 2022

16. prosince 2022

Po dlouhé covidové přestávce se ve čtvrtek 15. prosince 2022 konalo ve Strašnicích Vánoční setkání. Spolu s denním stacionářem Ratolest jsme připravili pestrý program i bohaté občerstvení. Jelikož se naše setkání koná na zahradě, bylo to asi poprvé ve své historii, kdy bylo opravdu zimní, sněhové a mrazivé.

Vánoční setkání ve Strašnicích 2022
16. prosince 2022 - Vánoční setkání ve Strašnicích 2022

Po úvodních slovech a proslovu našeho strašnického faráře Martina Sabó jsme si všichni společně zazpívali vánoční koledy s kytarou. Vánoční zpěvníček dostali účastníci besídky na památku a na domácí zpívání. Dětem jsme pak rozdali vánoční dárky, které díky dlouhodobé spolupráci dostávají od společnosti LIDL. Průběžně jsme se všichni občerstvovali, a hlavně zahřívali horkým svařákem. Od tří hodin nás pak přišla roztančit svými jihoamerickými rytmy bubenická skupina TAM TAM BATUCADA. Myslím, že se nám podařilo probudit celé Strašnice! Po příjemně stráveném odpoledni jsme všichni rychle utíkali rozmrznout ke kamnům.