"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

Vánoční nadílka "Strom splněných přání" od Eurovia

21. prosince 2021

Letos jsme se opět zapojili do akce „Strom splněných přání“, prostřednictvím dopisů Ježíškovi, které děti za pomoci učitelů napsaly a namalovaly, nám zaměstnanci EUROVIA připravili příjemné chvíle, splnili dětská přání. V pátek 17. prosince 2021 jsme se sešli před hromadou krásně zabalených dárečků. Rozzářené a zvědavé dětské oči sledovaly, jak paní učitelky rozmanité balíčky třídí, a pak je ve svých třídách postupně rozbalovaly a zjišťovaly, zda tam naleznou to, co si přály.

Vánoční nadílka "Strom splněných přání" od Eurovia
21. prosince 2021 - Vánoční nadílka "Strom splněných přání" od Eurovia

Přání byla rozmanitá, vedle zvukových hraček, plyšáků, hracích pianek, panenek, knížek a puzzlí, našly děti i modelíny, pastelky, kreslící tabulky a dokonce veliké popelářské auto i s barevnými popelnicemi. Radost a nadšení nebraly konce, a tak až do oběda si všichni žáci společně hráli. Hračky si navzájem prohlíželi a půjčovali si je.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat zaměstnancům společnosti EUROVIA, kteří našim dětem dárky zprostředkovali. Děkujeme Diakonii ČCE za to, že jsme mohli být při tom.