Vánoční besídka v Michli

19. prosince 2022

Jsme moc rádi, že po dvou letech bez společného setkávání jsme se mohli sejít v pátek 16. prosince 2022 a v předvánočním čase se na chvíli zastavit a pobýt spolu. Naše besídka se letos konala nikoli v kostele, ale v prostorách naší (vypůjčené) školy.

Vánoční besídka v Michli
19. prosince 2022 - Vánoční besídka v Michli

Po společném zahájení Hankou a Veronikou a přivítání panem ředitelem jsme si vyslechli překrásný příběh o narození Ježíška v podání pana faráře Jaroslava Pechara, který k nám do školy přichází každé úterý a zpívá s námi krásné písně za doprovodu zvučné kytary. Po společném zpěvu koled následovalo vyhlášení o nejkrásnější perníkové srdce. Této soutěže se účastnila každá třída a diváci tleskali, aby výtvory ohodnotili. Bylo to samozřejmě velmi složité, protože všechna srdce se povedla a potlesk si zasloužil opravdu každý.
V rámci besídky probíhal také prodej výrobků žáků jednotlivých tříd a výtvarná dílna.  Prostor mezi třídami B a C vyplnil úžasný fotokoutek, kde zručná fotografka Míša zachycovala nádherné vánoční snímky rodin, kamarádů a dalších rozličných skupin. Místem pro další setkávání byla "kavárna" plná drobného a vynikajícího občerstvení, které připravila paní kuchařka, žáci školy a rodiče našich žáků.
Všem moc děkujeme za zapojení a milou účast a přejeme krásné prožití Vánoc v kruhu nejbližších.