"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

Strom splněných přání 2022

27. prosince 2022

I letos ve všech třech školách jsme se mohli radovat v rámci akce „Strom splněných přání“ z mnoha rozličných dárečků, které nám na základě napsaných dopisů Ježíškovi nadělili zaměstnanci firmy Eurovia.

Strom splněných přání 2022
27. prosince 2022 - Strom splněných přání 2022

Ve Stodůlkách děti balíčky nalezly po stromečkem ve středu 21. 12. 2022 a společně si je rozbalovaly. Jejich přání byla splněna a chlapci se mohli radovat z autíček – policie, hasiči, záchranáři, děvčata z koníků i s doplňky, ze sedla a kartáče na hřívu. V jiných třídách dětem udělala radost zvuková knížka nebo ozvučený bubínek, svítící králíček a puzzle se zvířátky.

Ve škole na Praze 4 děti rozbalovaly dárečky během třídních besídek ve čtvrtek 22. 12. 2022 a jejich radost byla skutečně veliká! Ve třídě přípravného stupně se děti zvesela pustily do hraní s tekutým pískem a s kostkami Duplo, u starších školáků se jásalo nad mravenčím labyrintem a nejstarší žáci měli ohromnou radost z roční vstupenky do ZOO, elektronické Albi tužky a báječných knížek Lidské tělo a Zvířátka v ZOO. Díky těmto krásným dárkům začaly Vánoce v naší škole již dnes!