"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

Strašnický ples 2023

9. března 2023

Na konci zimy se naši žáci každoročně připravují na tradiční Masopust, nebo karneval. My jsme se však rozhodli je letos překvapit – uspořádali jsme opravdový Strašnický ples!
V pátek 24. února 2023 o desáté hodině jsme odstartovali naši velkolepou zábavu!

Strašnický ples 2023
9. března 2023 - Strašnický ples 2023

Jednoho dne jsme přemýšleli nad tím, že ve škole chodíme v oblečení, které odolá barvám, omáčce, oslintaným ručičkám i manévrům při přebalování, ale bylo nám líto, že se nikdy neuvidíme v tom krásném, slavnostním, plesovém oblečení. A tak jsme uspořádali premiéru – Strašnický ples 2023! Dres code zněl jasně – velká večerní. Všichni se s tím popasovali statečně, najednou se mezi námi vylouply krásné spolupracovnice, šmrncovní slečny a mladí elegáni. Kolegyně ze třídy C/S připravily taneční parket i s červeným kobercem, po kterém jsme se všichni jako velké hvězdy prošli. Kolegyně Verča připravila hudební směs největších hitů – se kterými jsme mohli směle konkurovat nejednomu maturitnímu plesu. Rozesmál nás veselý fotokoutek, ve kterém si každá třída pořídila vtipné foto na památku. A co by to bylo za ples bez soutěže! Židličkovanou děti brzy pochopily, nemohly se jí nabažit, takže jsme se málem nedostali ani k dalšímu programu – nácviku veselých kolektivních tanců! Čekal nás Letkis, Ptačí tanec, Makaréna a na konec i Kankán! Na konci plesu jsme odpálili raketu s barevnými papírky a každý si domů odnesl opravdový létající balónek. A jelikož to byla událost opravdu výjimečná, maminka Julinky nám připravila výjimečnou dobrotu – plesový dort! A sladká tečka na závěr se opravdu hodila!