Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Stejná šance – zaměstnavatel roku 2020

31. prosince 2020

Stejná šance je prestižní soutěž pro zaměstnavatele, kteří se rozhodli zaměstnat ve své firmě člověka se zdravotním postižením. Stejná šance je soutěž zaměstnavatelů, kteří lidem se zdravotním postižením dávají na otevřeném pracovním trhu stejnou šanci jako ostatním, a tím aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti.

Stejná šance – zaměstnavatel roku 2020
31. prosince 2020 - Stejná šance – zaměstnavatel roku 2020

Vzhledem k tomu, že i naše škola na Praze 4 zaměstnává lidi se zdravotním postižením, jsme se již potřetí účastnili letošního 9. ročníku soutěže. V Praze bylo do soutěže nominováno 40 firem a my jsme si v silné konkurenci nevedli vůbec špatně. Umístili jsme se s 351 bodem na 8. místě.

Vítězem 9. ročníku soutěže se stala firma Pilulka Lékárny a.s. (389 bodů), druhé místo získala IKEA Česká republika s.r.o. (372 bodů) a na třetím místě se umístily Montessori školy Andílek – mateřská a základní škola, o.p.s. (369 bodů).

http://stejnasance.cz/