"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

Společný pochod krok za krokem

25. dubna 2023

Na odpoledne 24. dubna 2023 jsme si na Praze 4 domluvili pochod, abychom při něm společnými silami nasbírali kroky a ty jsme poté proměnili v body. Firma Electrolux totiž pro všechny zaměstnance Diakonie ČCE vytvořila dubnovou výzvu, do které se lze zapojit chůzí či během a za nasbírané kilometry je možné získat elektrospotřebiče například do naší nové školy.

Společný pochod krok za krokem
25. dubna 2023 - Společný pochod krok za krokem

Naše společná cesta začínala ve 13:30 před školou a zpočátku nám ještě krásně svítilo mezi mraky sluníčko. Do pochodu se zapojily všechny tři družiny včetně nejmladších dětí, takže jsme vytvořili pěkně početnou skupinu. Od školy jsme došli až na okraj Kunratického lesa, a v tom okamžiku už se nebe hodně zatáhlo a začaly padat první kapky deště. Statečné děti a jejich pedagogové stihli právě včas naskočit do autobusu a nechali se odvézt zpět do školy. V pochodu pak pokračovala jen malá skupinka, aby sbírala krok za krokem další soutěžní body. Každopádně i kdyby se nám nepodařilo nasbírat potřebný počet bodů, udělali jsme něco pro zdraví a prožili jsme příjemný společný čas. A to není málo!