"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

Školní rok ve Stodůlkách jsme započali zpěvem

5. září 2021

Návrat do školních lavic ve Stodůlkách byl ve znamení zpěvu. V pátek 3. září 2021 studenti        4. ročníku gymnázia Na Zatlance nám v rámci jejich dobrovolnické činnosti přišli zazpívat.

Školní rok ve Stodůlkách jsme započali zpěvem
5. září 2021 - Školní rok ve Stodůlkách jsme započali zpěvem

Společně jsme si zanotovali za doprovodu kláves, kytary a houslí nám dobře známé písničky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře – Když se zamiluje kůň, Není nutno, Trpasličí svatba, písničky Jarka Nohavici – Tři čuníci, Kozel, Waldemara Matušky – Slavíci z Madridu a mnoho dalších jako Tři citrónky, písničky z pohádek Pramen zdraví z Posázaví, Statistika…..
Žáci pozorně sledovali a poslouchali, kývali se do rytmu, tleskali, dupali, tančili, vykřikovali „hezký“. Učitelé se také zapojili do zpěvu a podporovali žáky v jejich nadšení. Na konec došlo i na přání. Viktor si přál zahrát „Prší, prší“ a „Skákal pes“, postavil se mezi studenty a společně s nimi zpíval a na závěr za velikého potlesku se s nimi i uklonil.

Po vystoupení si studenti prohlédli celou školu, jednotlivé třídy, seznámili se s historií a fungováním školy, s její strukturou a významem.

Děkujeme studentům za jejich vystoupení, za jejich milou návštěvu.