Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Rozlučka v McDonald´s

10. června 2019

Čas loučení se školní docházkou se ve třídě B naplnil dvěma žákyním – Natálce a Markétě. Natálka s maminkou to pojaly velkoryse a pozvaly celou třídu a bývalé spolužáky v pondělí 10. června 2019 na rozlučkový mejdan do  Mc Donald´s. Honza s Týnou jsou absolventy stodůlecké školy třídy B již dva roky, Lukáš, který v průběhu školní docházky přešel z třídy B do A, se také letos se školou loučí. Nebyla to rozlučka plná slz, ale naopak, plná veselých vzpomínek a zážitků.

Rozlučka v McDonald´s
10. června 2019 - Rozlučka v McDonald´s

Na Zličíně je velký a prostorný McDonald´s, kde se konala nejedna oslava. Srazily se stoly, nanosilo se jídlo a hostina mohla začít. Žáci dostali Happy Meal. Našli v něm hamburger, hranolky, hračku – postavičku, jako držátko na tužku, a vše zapili džusem. Dospělí si také pochutnali, každý na nějaké dobrotě a kávě. Když byli všichni nasyceni, došlo k předávání dárků na rozloučenou. Amy dala Natálce čokoládu a paní učitelky se s ní rozloučily za celou třídu. Natálka v dárkové taštičce našla fotoknihu, vytvořenou z fotek z průběhu celé její školní docházky a sestavenou tematicky podle jednotlivých událostí, hudební CD - originální nahrávky školních písní z filmů a krásné přáníčko s otisky rukou všech spolužáků.

Všechny žáky musíme pochválit, jedli a chovali se vzorně!

NATÁLKO, MARKÉTO A LUKÁŠI, PŘEJEME VÁM MNOHO ŠTĚSTÍ!!!