"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

Novoroční nadílka od AUTO STYLU

3. ledna 2022

V pondělí 3. ledna 2022 jsem se po vánočních prázdninách opět všichni sešli ve škole. Plni dojmů z uplynulých dnů na nás čekalo ještě jedno překvapení – dárky od AUTO STYLU a. s. Jejich firemní Ježíšek nám je sice doručil poslední školní den pře Vánocemi, ale už jsme si je nestačili rozdat. O to radostnější a překvapující bylo jejich rozbalování.

Novoroční nadílka od AUTO STYLU
3. ledna 2022 - Novoroční nadílka od AUTO STYLU

Dárečky byly uloženy do velkých tašek, ty nejzvědavější děti se ujaly rozbalování a vytahování hraček z tašek. Nalezly tam zvukové hračky, pianka, mluvící plyšové pejsky, igráčky různých profesí, pastelky, fixy, vkládačky, navlékací korálky a další hračky na rozvoj jemné motoriky. Úspěch měl i velký polohovací a relaxační polštář.

Děkujeme Auto Stylu, panu Lopezovi a dalším soukromým dárcům!