Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Návštěva Dendrologické zahrady

28. května 2021

Na pátek 28.5. jsme si se školkou z pracoviště v Michli naplánovali výlet do Dendrologické zahrady v Průhonicích. Spolužák Samík nám hned po příchodu do školky namaloval nádherné sluníčko a díky němu nám vydrželo moc pěkné výletní počasí.

Návštěva Dendrologické zahrady
28. května 2021 - Návštěva Dendrologické zahrady

V zahradě jsme si všímali práce zahradníků. Viděli jsme velké množství krásných barev, cítili jsme omamné vůně a slyšeli jsme libé zvuky různých druhů ptáků. Slyšeli jsme také zvuky sekaček, se kterými zahradníci zrovna pracovali a to nás velmi zajímalo. S chutí jsme v zahradě posvačili a příjemně unavení jsme se vraceli do školy na oběd. Jůlinka výlet uzavřela slovy: "A budeme spát". A věřte, že odpočinek po obědě přivítal každý z nás.