Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Mikuláš ve Strašnicích 2018

10. prosince 2018

I když jsme byli všichni celý rok moc hodní, pěkně jsme se učili a poslouchali paní učitelky, přesto jsme trošku napjatě čekali, přijde-li k nám letos Mikuláš, čert a anděl jako každý rok. A přišli! Bylo to v úterý 4. prosince 2018.

Mikuláš ve Strašnicích 2018
10. prosince 2018 - Mikuláš ve Strašnicích 2018

Nešli jsme ráno do třídy, ale do jídelny, to nám bylo trochu divné, a čekali jsme, co bude dál. A bylo! Najednou se ozvalo řinčení řetězu, a do jídelny vtrhli tyhle tři podivné bytosti! Ostatní byli fakt stateční, Dianka se trochu styděla vzít si nadílku od Mikuláše, Aničce musela pomoct paní učitelka Nataša, protože si nebyla jistá, který z nich je anděl a který bude Mikuláš. A Terezka vše také zvládla s přehledem. Ale já! Sotva jsem zahlédla Mikuláše, rozklepala se mi kolena, že jsem ani nemohla utéct! A od té doby paní učitelka hrozí, že když budu zlobit, pozve na mě Mikuláše. Tak to bych vážně nechtěla!

Kačenka