"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

Konec dobrý, všechno dobré

29. července 2021

Po celoročním snažení dostaly i naše děti ve Strašnicích poslední červnový den vysvědčení.

Konec dobrý, všechno dobré
29. července 2021 - Konec dobrý, všechno dobré

Byl to trochu zvláštní rok, který nám připravil mnohá překvapení a nástrahy, které se nám podařilo překonat a myslím, že jsme všichni byli překvapení, že i v těchto nejistých podmínkách dokážeme v naší malé radostné bublině fungovat. Na konec školního roku jsme pro naše děti připravili překvapení - návštěvu dětského zábavného parku Krtkův svět. Užili jsme si prolézačky, skluzavky, houpačky... a vůbec se nám nechtělo odcházet. A pár dní nato už jsme pro všechny měli nachystané vysvědčení - se samými jedničkami! Loučení na konci školního roku bylo smutné i veselé, úlevné i trochu s obavami, co nás čeká na podzim... Přejeme všem krásné léto!