Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Job Day v Jasmínové

3. března 2018

V pátek  23. února 2018 v prostorách Vyšší odborné školy sociálně-právní Jasmínová proběhl JOB DAY, na kterém měla naše škola, které s VOŠ sociálně-právní dlouhodobě spolupracuje, příležitost představit se a nabídnout studentům možnost dlouhodobé odborné praxe.

Job Day na VOŠ Jasmínová
3. března 2018 - Job Day v Jasmínové

Naše škola dlouhodobě poskytuje praxe studentům vyšších odborných škol a vysokých škol.  Mezi naší školou a VOŠ sociálně právní Jasmínová vznikla hlubší spolupráce, která trvá již několik let. Studenti a studentky této školy pravidelně docházejí dvakrát ročně na průběžnou praxi, na kterou jsou velice dobře teoreticky připraveni.
VOŠ sociálně právní Jasmínová pořádá pro své sociální partnery různé akce. V listopadu proběhlo setkání partnerských škol.  Cílem pracovního setkání byla společná diskuse, sdílení zkušeností a vzájemného doporučení pro zvyšování kvality odborné praxe studentů vzdělávacího programu Sociální pedagogika. Za naši školu se přátelského posezení zúčastnila Mgr. Hana Hönigsfeldová.
Dne 23. 2. 2018 se konal JOB DAY, který byl pořádán na základě předchozí zkušenosti a pozitivních ohlasů opakovaně.  Cílem akce byla možnost prezentovat naši školu, motivovat a oslovit studenty, jako případné dobrovolníky či budoucí kolegy a kolegyně. Naši školu reprezentovaly Mgr. Hana Hönigsfeldová a Mgr. Magdaléna Cihlářová. V rámci naší prezentace proběhlo mimo jiné promítání filmu ze života školy.
Děkujeme celému realizačnímu týmu VOŠ sociálně právní Jasmínová za vřelé přijetí, možnost prezentace a prohloubení spolupráce.

Hana a Magdaléna

 

20180223_08305820180223_090947