Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Hurá na prázdniny!

18. června 2019

Ve slunečném týdnu od 10. 6. do 14. 6. 2019 se proměnil snoezelen v mořskou pláž s bazénem se slanou vodou, škeblemi, hračkami a různými pomůckami na potápění. Dopoledne si zde užívala třída A a v odpoledních hodinách se vystřídalo několik žáků ze školní družiny.

Hurá na prázdniny!
18. června 2019 - Hurá na prázdniny!

Tématem „Hurá na prázdniny“ jsme se dokonale připravili na léto, školu v přírodě a dovolenou. Vykoupali jsme se, houpali na vlnách moře, potápěli a opalovali. Lovili jsme škeble, házeli jsme si s nafukovacím míčem. Nakonec jsme se občerstvili melounem a zmrzlinou. Příští týden budeme pokračovat v letních radovánkách ve Střelských Hošticích a pak hned po vysvědčení hurá na prázdniny! Přejeme všem krásné léto a na shledanou ve snoezelenu opět v září.