Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Hurá, jdeme slavit vysvědčení!

9. února 2020

Ve středu 29. ledna 2020 vyrazily třídy D a E společně oslavit vysvědčení. Cíl byl jasný: užít si spolu nádherný den. Sešla se nás pěkná parta, z třídy D Kuba, Apolenka a Karin, z třídy E pak Rachid, Rosťa a Daník. Vyrazili jsme pěšky přes Stodůlky do Ikea, kde jsme si nejprve chtěli pořádně zařádit v dětském koutku.

Hurá, jdeme slavit vysvědčení!
9. února 2020 - Hurá, jdeme slavit vysvědčení!

Schovávali jsme se v kuličkovém bazénku, do kterého se i pěkně skákalo. Opakovaně jsme přepočítávali schody vedoucí do patra na odpočívání, zda jich je opravdu 16. Několikrát jsme důkladně prověřili a zkontrolovali obsah všech krabic s hračkami a vybarvili několik omalovánek. Když už nebylo co prozkoumávat a začal nás trápit hlad a žízeň, vydali jsme se o patro výš do restaurace. Pochutnali jsme si na hranolkách, dortíku a džusu. Všechno jsme snědli i vypili a byl čas vydat se na zpáteční cestu, abychom nezmeškali oběd. Do školy jsme dorazili právě včas a notně vyhládlí, však zpáteční cesta byla dlouhá a pořádně nám při ní vytrávilo. Někteří z nás plní dojmů a zážitků po obědě i usnuli.