Děti dětem darovaly trampolínu

6. listopadu 2022

Děti z nedělní školy Farního sboru Českobratrské církve evangelické v Praze - Dejvicích předaly v rámci nedělní mše 6. listopadu 2022 pro děti stodůlecké školy finanční dar na zakoupení trampolíny. Pan ředitel Milan Černý, společně s Věrou Růžičkovou, Tetyanou Bonhar a Karolinou Härtelovou, z rukou dětí za přítomnosti paní farářky Mgr. Magdalény Trgalové převzal šek v hodnotě 2 663,- Kč. Pan ředitel všem dětem, za žáky i jejich učitele, moc poděkoval a paní farářce vyjádřil poděkování za její spolupráci i spolupráci celého sboru.

Děti dětem
6. listopadu 2022 - Děti dětem darovaly trampolínu

Děti z nedělní školy v průběhu celého roku střádaly peníze, aby mohly udělat radost jejich kamarádům ze Stodůlek. Těm trampolínu oficiálně předala v pátek 14. října 2022 v rámci pátečního zpívání paní farářka Mgr. Saša Jacobea, společně s dětmi ji pokřtila “Prvním výskokem“ a společným výkřikem „hop, hop - děkujeme“. Trampolína, umístěná v tělocvičně, se těší každodennímu skákání a poskakování.

Evangelickému sboru a dětem velice děkujeme za finanční podporu!