Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Den dětí jsme oslavili návratem do lavic!

1. června 2020

Letošní 1. červen 2020 byl nejenom svátkem dětí, ale také oslavou společného setkání učitelů a žáků po 120ti dnech odloučení. Škola od časného rána zněla veselými hlasy dětí ze všech tříd. Přivítání bylo radostné a vřelé, všichni se na sebe moc těšili. Po vstupní kontrole teploty, dezinfekci rukou a předání Čestného prohlášení se děti rozloučily s rodiči a hurá do tříd! Čekala nás sladká oslava Dne dětí. A jak to probíhalo? Posuďte sami!

Den dětí jsme oslavili návratem do lavic!
1. června 2020 - Den dětí jsme oslavili návratem do lavic!

Abychom ve třídě B mohli plně oslavit setkání a Den dětí, tak jsme si nejdříve vyrobili klaunské čepičky – pomalovanou čtvrtku jsme stočili a slepili, nafoukli jsme balónky a hodem po třídě rozmotali papírové konfety. Oslava mohla začít! Ozdobili jsme stůl, zasedli k němu a pochutnali si na ovocné, vanilkové a čokoládové zmrzlině. Pak jsme se přesunuli na zahradu. Každý si tam našel tu svoji nejoblíbenější zábavu. Adélka shazovala kuželky míčem, pak je rovnala, z každého zásahu měla obrovskou radost. Anička si vlezla do pytle, snažila se v něm chodit, ale větší potěšení jí dělalo se v něm schovat. Také společně s Viktorem si to užívala na trampolíně. Amy nejdřív házela míč do koše a pak ostatní na houpačce pobaveně sledovala. Viktor sportovní aktivity odbyl rychle, jen aby mohl být co nejdéle na trampolíně. Však tam také nechal většinu jeho nepřeberné energie.
Tak sláva, že už je zase škola!

Zdareeec! Tohle není žádný apríl, ale Déčáci dnes konečně nastoupili v plné síle a rozmaru do školy! Co vám budeme povídat, doma už to bylo fakt dlouhý! Konečně si naše mamči od nás můžou aspoň trochu oddychnout! Počínaje dnešním dnem jsme opět ve spárách těch našich tří pindruší (rozumějte učitelek).
Štábní kultura musí být zachována, i kdyby čert na koze jel! Takže ranní kolečko, zopakování staré učební látky (jaro, jarní květiny), grafomotorika...no jako úči, nemyslete si, že nás tímhle zničíte! Ale co to? Co se to nese na stůl? Někdo slaví? No jo! Dnes je Den dětí! Supeeer, bude párty! Je libo zmrzlina vanilková nebo čokoládová? Či snad někdo z vás dostal chuť na brambůrky, lentilky nebo sladké bonbóny? My jo, tak sem s tím! Debužírujeme, vychutnáváme si každičké sousto...První den ve škole a už taková hostina! Takže Káťo, Romčo, Danuše, zítra zas?