"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

Dárky od TEREZIA COMPANY s.r.o.

10. března 2023

Ve středu 8. března 2023 jsme ve Stodůlkách dostali zvláštní zásilku. Poslíček Eliška nám přivezla od firmy TEREZIA COMPANY s.r.o. jako sponzorský dar koš plný hraček. Našli jsme mnoho malých i velkých Ferdů Mravenců, brouků Pytlíků, polštářky s makovou panenkou a motýlem Emanuelem, další plyšáky, pastelky, vodovky, tempery a fixy. Moc děkujeme firmě TEREZIA COMPANY s.r.o., která se zabývá výrobou čajů, multivitaminových želatinek, doplňků stravy a dalších čistých produktů z přírodních surovin.

Dárky od TEREZIA COMPANY s.r.o.
10. března 2023 - Dárky od TEREZIA COMPANY s.r.o.

Odpoledne v rámci družiny si hračky děti převzaly, pohrály si s nimi, pomazlily a potěšily se s nimi. Co nás čeká? V knihovně najdeme knížku Ferda Mravenec, prohlédneme si ji, si přečteme si nějaké veselé příhody a pak si podle nich zahrajeme divadlo. Vždyť hlavní představitele už máme.

Děkujeme!