"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

Cirkus Bombastico ve Stodůlkách

28. února 2023

Po roce opět ve Stodůlkách postavil své šapitó cirkus Bombastico. V pondělí 27. 2. a v úterý 28. 2. 2023 nám, spolužákům z Michle a ze Strašnic a klientům stacionáře předvedli cirkusoví umělci  v čele s principálem Bombi, jeho ženou Barbsine a dcerou Barou a dalšími pomocníky Andreou a Viktorem bohatý program plný neuvěřitelných a veselých vystoupení. Prožili jsme společně dva dny plné kejklířských kousků, žonglování, balancování, akrobacie, muzicírování a klaunských gagů.

Cirkus Bombastico ve Stodůlkách
28. února 2023 - Cirkus Bombastico ve Stodůlkách

Na vystoupení jsme se všichni moc těšili. Věděli jsme totiž, co nás čeká, a noví žáci i učitelé byli mile překvapeni. Na začátek jsme jako tradičně zazpívali cirkusovou píseň "Helů, helů, cirkus už je tu...", provedli jsme společně očistu barevnými mopy a košťaty a představení začalo zazvoněním na veliký zvonec. Hráli jsme si a házeli s kruhy, žongovali se šátky, tančili se stuhou, točili obručemi, házeli míči, bubnovali na bubny a činely, vrcholem vystoupení bylo točení talíři na tyčce i na prstu. Atmosféra byla stejná jako každý rok, všichni jsme se náramně bavili, smáli se, povykovali, tleskali. Všem se moc dařilo, protože vždy byl někdo z dospělých po ruce, aby dětem pomohl.
S cirkusem jsme se rozloučili bouřlivým potleskem, zpěvem, tancem, společným fotografováním a Bombi od nás dostal na památku jako poděkování obrázek cirkusu.

Helů, helů, těšíme se zase příště na cirkus!!!!