Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

„Céčko“ už se zase těší na Ježíška

22. prosince 2020

Už se zase těšíme na Ježíška, copak nám letos nadělí…. Poslední dny ve škole jsme užívali ve znamení Vánoc. A ještě aby ne, když nás čekají tak krásné svátky plné radosti, vůní, chutí a překvapení.

„Céčko“ už se zase těší na Ježíška
22. prosince 2020 - „Céčko“ už se zase těší na Ježíška

V rámci ranního kolečka jsme přičichávali k jehličí, věšeli vánoční kouličku na větvičku, pohrávali si se světýlky, sfoukávali svíčku, poslouchali koledy apod. Také jsme se naučili nové tematické vánoční básničky. Velkou radost nám udělaly dárečky od sponzorů, za které moc děkujeme.
Samozřejmě, to bychom nebyli my, třída C, abychom si před svátky neudělali vánoční cukroví. Zvolili jsme osvědčené recepty, které jsou jednoduché a zároveň jsou gurmánskou delikatesou. Při pravidelném ochutnávání jsme se o tom přesvědčovali zas a znovu. A tak naší pílí nám pod rukama vznikaly raffaello kuličky a tiramisu kuličky.

Všem v novém roce přejeme mnoho zdraví, štěstí, lásky, úspěchu a splněných přání.
Třída C