"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

"Škola života začíná u nás"

Bazárek u Salesiánů

24. dubna 2023

Na konci března 27.3. - 29. 3. 2023 proběhl v Salesiánském středisku v Kobylisích již jedenáctý ročník tradičního bazárku – a jeho výtěžek se letos rozhodli organizátoři věnovat na rekonstrukci naší školy V Zápolí.

 Bazárek u Salesiánů
24. dubna 2023 - Bazárek u Salesiánů

Celou akci organizovaly p. Syrová a p. Skalská se svým týmem v prostorách foye salesiánského divadla. Bazárek se těšil velkému zájmu maminek i tatínků, kteří si mohli vybrat z jarního a letního oblečení a obuvi. Výtěžek z akce činil neuvěřitelných 19 000,- Kč, který nám za organizátory předala p. Pavlíčková. Velice děkujeme za podporu!