Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Spolu - škola pro všechny

Autostyl nás obdaroval

7. září 2019

Ve čtvrtek 5. 9. 2019, v rámci Přátelského setkání a při příležitosti představení nového vozu Škoda Kamiq, převzala Věra Růžičková z rukou majitele Autostylu pana Emanuela Lopeze sponzorský dar, poukaz na 30 000,- Kč.
Večer to byl velmi přátelský, o zábavu se postaral pan Petr Čtvrtníček, přítomní si mohli za doprovodu živé hudby prohlédnout a vyzkoušet  nový vůz a popovídat si při dobrém jídle i pití.

 

Autostyl nás obdaroval
7. září 2019 - Autostyl nás obdaroval

Autostyl je naším dlouhodobým podporovatelem. Pravidelně nám poskytuje peněžní částku na rozvoj a zkvalitnění provozu naší školy. Naposledy jsme získali 30 000,- Kč na rekonstrukci sociálního zařízení, která v tuto dobu právě probíhá. Autostyl poskytuje nejen peníze, ale pravidelně na Vánoce obdarovává naše žáky dárečky – hračkami a didaktickými pomůckami. Že jejich podpora má smysl, jsou důkazem rozzářené oči dětí.

Autostylu, v čele s panem Lopezem, moc děkujeme!

Věra Růžičková

IMG-20190905-WA0012 DSC_1057 DSC_1054