Třída E

Asistentka učitelky: Mgr. Karolina Härtelová,Bc. Romana Kempová

Žáci: Adélka, Olivka, Honzík, Maxík, Karolínka a Rozárka

Ahoj! My jsme třída E.
Letos jsme už všichni školáci. V červnu jsme se rozloučili s Marečkem a Nikitou, kteří přestoupili do třídy C. Po prázdninách se k nám vrátili Adélka, Olivka a Honzík a z céčka k nám přišel kamarád Maxík. Přivítali jsme také nové žákyně Karolínku a Rozárku.
Ráno se vždy pozdravíme u tabule s paní učitelkou Libuškou, asistentkami Katerynou, Romanou a Karolinou. Při ranním povídání se učíme jména svých spolužáků, názvy dnů v týdnu, poznávat a psát počáteční písmena svých jmen a spoustu dalších věcí.
V pondělí se těšíme na zpívání s piankem, v úterý a v pátek nás čeká společné zpívání v tělocvičně. Ve středu se chodíme koupat do vířivky nebo si hrajeme na canisterapii s pejsky. A ve čtvrtek si procvičíme pusinky na logopedii s Věrkou.
Ve třídě toho máme taky spoustu na práci. Malujeme, lepíme, kreslíme, cvičíme grafomotoriku a vaříme. Ale nebojte, máme čas i na hraní, zlobení a odpočinek. Rádi si užijeme klid ve snoezelenu, nebo si společně zadovádíme ve třídě. Už se těšíme, co si všechno letos užijeme.

20230216_085853  20230920_080535 20230907_102907
                      Adélka                                                                       Olivia                                                                   Honzík

20230913_103311 20230904_085510 IMG-20230904-WA0016(1)
                         Maxík                                                                        Rozárka                                                 Karolínka