Třída C

Asistent pedagoga: Tetyana Bonhar

Asistentka pedagoga: Mgr. Maryna Kroka

Žáci: Adélka, Bětuška, Fanoušek, Mareček, Niky, Vanesska

Zdravíme vás v novém školním roce a dovolte nám, abychom se představili!
V naší třídě je šest žáků – Adélka, Bětuška, Fanoušek, Mareček, Nikita a Vanesska. Vzděláváním a osobním seberozvojem nás provází paní učitelka Martina a asistentky Táňa a Maryna. Naší společnou předností je hudba, kterou milujeme a nadšeně posloucháme nejen písničky všeho druhu, ale také se rádi účastníme všech společných i třídních hudebních aktivit, na kterých se i sami podílíme. Rádi také chodíme na naši zahradu, kde pěstujeme zeleninu a bylinky, ale rádi si zaskáčeme i na oblíbené trampolíně nebo si odpočineme na houpačce. Každé ráno začínáme ranním rituálem v podobě povídacího kroužku před tabulí, zpíváním, hrou na hudební nástroje, znakováním básní a drobnými úkoly, které odpovídají tematickému zaměření týdne. Edukační činnost je uzpůsobena každému žákovi dle individuálních potřeb a schopností. Blahodárný vliv na naše žáčky má řízená relaxace, která je u nás velice oblíbená. V průběhu týdne využíváme snoezelen, perličkovou koupel, dále máme canisterapii, společné zpívání, skupinovou řečovou výchovu, masáže, a individuální fyzioterapii. Protože jsme třída jedlíků, velice nás baví připravovat si jednoduché pokrmy - rozbalování potravin, míchání, krájení, ochutnávání, mazání - to je naše! Neopomenutelnou zábavnou aktivitou jsou projektové dny, které si vždy velice užijeme.

IMG_4535  Image5  59521a3b-f819-4be7-80de-e46ffaec8578

Mareček                                                 Adélka                                   Vanesska

Image9  Image14  IMG_4021

Fanda                                     Bětka                                             Nikita